חלקי חילוף למרצדס ספרינטר

תוכן העניינים

Mercedes Sprinterחלקי חילוף למרצדס ספרינטר – מאז שנת 1928 בה הומצאה המרצדס לראשונה יוצרו דגמים רבים. תחילה ניתן היה למצוא בחברה רק רכבי יוקרה מפוארים. עם הזמן נוספו חטיבות שונות הכוללות גם רכבי פנאי, מכוניות מרוץ ורכבי עבודה הכוללים גם מסחריות, אוטובוסים ועוד. אחד מדגמי המסחריות הנמכרים ביותר של החברה הוא המרצדס ספרינטר.

מה מיוחד במרצדס ספרינטר?

מרצדס ספרינטר היא מסחרית שמשקלה מעל 3.5 טון. הייחודיות שלה היא שהיא מגיעה במגוון רחב של גרסאות. נוכל למצוא אותה כוואן פתוח או סגור, עם מושבים מאחור או ללא מושבים וכן עם בסיסי גלגלים באורכים שונים. יש לה מנוע טורבו דיזל בנפח 2.2 ליטר. זהו רכב בטוח מאוד, נעים, איכותי ונוח. לכן היא נחשבת לאחת המסחריות הטובות ביותר הקיימות. לא פלא שהמחיר שלה כל כך גבוה. כיום משתמשים במרצדס ספרינטר גם כמיניבוסים למספר נוסעים קטן.

חלקי חילוף

גם ברכב האמין ביותר קורות לפעמים תקלות. כולנו מכירים את הסיטואציה בה אנו מוצאים תקלה כלשהיא ברכב ועכשיו אנחנו צריכים להגיע איתו למוסך.

כולנו מכירים גם את הסיטואציה בה המוסכניק שלנו בודק את הרכב ואנחנו מקווים לא לצאת עם נזק כלכלי גבוה מידי. אנו ב- Art Car, יודעים שכאשר מדובר ברכב יוקרתי כמו המרצדס ספרינטר העלויות יהיו אפילו גבוהות יותר. במיוחד כאשר מדובר על חלקי חילוף.

חלקי חילוף למרצדס ספרינטר הם מוצר יקר.

במיוחד כאשר מדובר על מוצר מקורי שמוזמן עבור הלקוח בייבוא אישי. על מנת לא להיכנס לעלויות גבוהות מידי ישנן דרכים נוספות לרכוש חלקי חילוף למרצדס ספרינטר.

חוץ ממוצר מקורי ניתן לרכוש חלק דמוי מקור או אפילו חלק משומש שעבר תיקון. אפשרויות אלו יכולות להוזיל לנו את העלויות.

היכן ניתן לרכוש חלקי חילוף למרצדס ספרינטר?

חלקי חילוף למרצדס ספרינטר ניתן לרכוש כמובן דרך מוסך מורשה שמייבא חלקים דרך היבואן הרשמי, בדומה לרכישת חלקי חילוף לפורשה.

דרך נוספת לרכוש חלקים היום היא דרך אתרי אינטרנט למיניהם שמאפשרים ללקוח לראות את החלק בו הוא מעוניין וכן לראות את המחיר שלו והאם הוא משומש או חדש.

היכן ניתן להרכיב את החלקים במידה ואני רוכש חלק דרך האינטרנט?

במקרים רבים החברה שמציעה את האופציה לרכישה מחזיקה גם מוסך מורשה ולאחר הרכישה הלקוח יכול להגיע למוסך ולהרכיב את החלק.

במקרים אחרים בהם החברה לא מחזיקה מוסך החלק ישלח ללקוח עם שליח עד הבית ולאחר מכן הוא יוכל לפנות למוסך אותו הוא יבחר באופן עצמאי.

איך בוחרים מוסך שיטפל ברכב?

כמובן שהאופציה הטובה ביותר היא לבחור במוסך מורשה. ישנם מוסכים מורשים רבים של מרצדס הפרושים ברחבי הארץ וכדאי מאוד לבחור באחד מהם. מוסך מורשה יהיה מקצועי יותר וידע איך לטפל ברכב שלכם בצורה המדויקת והנכונה ביותר.

האם ישנם גם חלקי חילוף דמויי מקור למרצדס ספרינטר?

לכל רכב ניתן למצוא גם חלקי חילוף דמויי מקור. גם חלקי חילוף למרצדס ספרינטר ניתן למצוא דמויי מקור. לחלקי חילוף דמויי מקור ניתן למצוא יתרון אחד משמעותי וחיסרון אחד משמעותי. החיסרון הוא משך האחריות על החלק הנרכש. חלק שנקנה מהחברה המקורית יקבל זמן אחריות ארוך יותר מחלק שאינו מקורי. לעומת זאת היתרון המשמעותי הוא ההבדל בעלויות. חלק דמוי מקור יהיה זול יותר באופן משמעותי מחלק מקורי. אנשים רבים יבחרו באופציה של חלק דמוי מקור בגלל המחיר שלו.

מהו הדבר החשוב ביותר שכדאי לעשות כאשר אני רוכש חלקי חילוף?

הדבר החשוב ביותר הוא לבדוק את האמינות של המקום ממנו אנחנו קונים את החלק. חשוב שנדע שאנחנו קונים ממקום בטוח. בנוסף יש להקפיד ולבקש תעודת אחריות על החלק בכדי לדעת שאם יש תקלה יש לכם לאן לחזור.

סרטון בנושא חלקי חילוף מרצדס ספרינטר

אנחנו כאן בשבילך