חלקי חילוף פורשה

תוכן העניינים

חלקי חילוף פורשהחלקי חילוף פורשה – מכירים את זה שאתם קונים רכב חדש וההתרגשות שלכם עצומה, בחודשים הראשונים אתם מסתכלים עליו בהערצה ולא מאמינים שרכב החלומות שלכם סוף סוף נמצא בידיים שלכם. אז עכשיו דמיינו שרכב החלומות שלכם הוא פורשה והנה סוף סוף רכשתם אותו.

קצת על הרכב

פורשה הוא רכב גרמני והוא אחד ממכוניות היוקרה בעלות השם המפורסם בעולם. החברה מתמחה בייצור מכוניות ספורט יוקרתיות והביצועים שלו על הכביש חזקים מאוד. חלק מהדגמים מיובאים גם לישראל. שישים אחוז מהמכירות של רכבי פורשה הן של רכבי שטח אך ניתן למצוא מגוון רחב של רכבים משפחתיים וכן רכבי מרוץ.

כניסה למוסך

אנו ב- Art Car, יודעים שבסופו של דבר לא משנה איזה רכב החלטתם לקנות בשלב מוקדם או מאוחר הוא יאלץ לעשות את דרכו למוסך. טיפולי רכב אינם דבר של מה בכך ולעיתים קרובות אנו נאלצים לשלם בין מאות לאלפי שקלים. לעיתים נראה לנו כי אנו מגיעים לטיפול קטן אך מתגלה כי הנזק גדול בהרבה. אחד הדברים המייקרים בעיקר את העלויות הוא רכישה של חלקי חילוף פורשה.

חלקי חילוף לרכב הם מוצרים די יקרים, חלקי חילוף פורשה הם מוצרים יקרים אף יותר. כיוון שפורשה נחשב לרכב יוקרתי גם העלויות של החלקים שלו הן בהתאם. כמובן ישנן מספר אופציות לצמצום העלויות כמו רכישה של חלקי חילוף משומשים, חלקים דמויי מקור וכן אופציה של רכישה מחו"ל.

מהי האופציה הכי טובה לרכישת חלקי חילוף?

כמובן שהאופציה הטובה ביותר לרכישת חלקי חילוף פורשה היא קנייה של חלקים חדשים.

חלק חדש מגיע היישר מהיצרן המקורי, הוא יתאים בדיוק לרכב שלכם כך שתדעו שחלילה לא יגרמו נזקים ובנוסף לכך האחריות שתקבלו על החלק תהיה לפרק זמן ממושך.

אילו חלקים כשאי בכל זאת לקנות משומשים?

על מנת לצמצמם עלויות מחירים ישנם חלקי חילוף שניתן בכל זאת לקנות משומשים כמו צינוריות למיניהן, צמיגים, מנוע וחלקיו, מראות, ידיות ועוד. כלומר, כל חלק שאינו משפיע על רמת בטיחותו של הרכב.

היכן ניתן לרכוש חלקי חילוף?

חלקי חילוף פורשה ניתן לרכוש או דרך מוסך מורשה העובד עם היבואן הרשמי של החברה או דרך חברות אחרות באינטרנט שם תוכלו למצוא כל חלק אותו תצטרכו – לרשימת חלקי חילוף לפורשה לחצו כאן. זוהי שיטה מאוד טובה לרכישה כיוון שלצד כל חלק תוכלו למצוא פירוט מדויק לגביו החלק בשנת הייצור, האם הוא חדש או משומש וכמובן את המחיר שלו.

האם ניתן להרכיב את החלק באופן עצמאי?

במידה ויש לכם ידע כלשהו תוכלו להרכיב את החלק שרכשתם זאת כאשר מדובר בחלקים פשוטים. ההמלצה היא בכל זאת ללכת למוסך עם החלק אותו רכשתם על מנת שהעבודה תתבצע באופן המקצועי ביותר.

סרטון בנושא חלקי חילוף פורשה

אנחנו כאן בשבילך