חלקי חילוף ג'יפ

תוכן העניינים

JEEPחלקי חילוף ג'יפ – בשנים האחרונות כל רכב שטח נקרא ג'יפ, אך למעשה ג'יפ הוא מותג רכבי שטח אמריקאי השייך לחברת קרייזלר. החברה מייצרת גם רכבי שטח וגם מספר ג'יפונים עירוניים. רכבים אלו היו משמשים גם את הצבא עד שהוחלפו על ידי ההאמר הצבאי.

למה דווקא ג'יפ?

לכולנו יש חלום שיושב במקום כלשהו בראש. חלום בו אנחנו נכנסים לתוך הג'יפ שלנו שחונה מחוץ לבית ויוצאים עם המשפחה שלנו לטיולי שטח במדבר. הרכבים של ג'יפ הם רכבי שטח מעולים. הם נוחים וגבוהים והביצועים שלהם בשטח חזקים מאוד. בנוסף, חברת קרייזר מייצרת ג'יפים הנחשבים בטיחותיים מאוד. החלק הבעייתי יותר ברכבים אלו הוא המחיר שלהם.

תיקונים וחלקי חילוף ג'יפ

כמו שהזכרנו קודם המחירים של רכבי השטח מסוג ג'יפ גבוהים מאוד בעיקר מכיוון שהם לא בדיוק מספקים את הסחורה ששאר רכבי היוקרה מספקים. במידה ובחרתם בכל זאת לקנות רכב מסוג זה יש לדעת שבנוסף למחירו של הג'יפ כדאי גם לבדוק את ההוצאות הקבועות והמשתנות הנלוות אליו כמו עלויות צריכת דלק וכן עלויות של חלקי חילוף.

חלקי חילוף עבור ג'יפ יכולים להיות יקרים מאוד כיוון שמדובר במותג יקר, כמו חלקי חילוף למרצדס. לכן כל ביקור שלנו במוסך יכול להוציא אותנו בנזק כלכלי. במידה ואנחנו באמת צריכים לרכוש חלקי חילוף ההמלצה היא לבדוק את כל האופציות המוצעות בשוק לפני שאנחנו מבצעים את הרכישה.

מה חשוב לבדוק לפני שקונים חלקי חילוף ג'יפ?

לפני שאנו רוכשים חלקי חילוף ג'יפ רצוי שנבדוק את האחריות שאנו מקבלים על המוצר, האם המוצר שאנו רוכשים הוא אכן מוצר מקורי שמיוצר בחברה ומהו זמן האספקה שלו. כמו כן כאשר החלק מגיע רצוי לבדוק שהוא סגור וארוז כמו שצריך וחותמת החברה נמצאת עליו. כמובן שחשוב שנבדוק כי המוצר אכן איכותי ותואם לרכב שלנו כי במקרה הפוך מדובר ממש בסכנת חיים.

האם תמיד צריך להשקיע בחלקי חילוף ג'יפ חדשים?

כמובן שחלקי חילוף לג'יפ חדשים הם האופציה הטובה ביותר אך פעמים רבות יש לנו אופציה לקנות גם חלפים משומשים. רוב המוסכים מציעים בחלק תיקון לפני שהם מעבירים אותו לרכב אחר, כך יש לנו אפשרות לקנות מוצר טוב במחיר נמוך משמעותית.

למה חשובה האחריות על חלקי חילוף ג'יפ?

אנו ב- Art Car, יודעים שאחריות היא דבר חשוב מאוד מכיוון שחלקים יכולים להתקלקל בתוך זמן קצר בלי קשר למשך השימוש בהם לכן מאוד חשוב לבקש אחריות במקרה ותגלו תקלה בחלק זמן קצר לאחר הרכישה. כמובן שככל שהחלק יקר יותר כך חשוב יותר לבדוק את האחריות.

סרטון על חלקי חילוף ג'יפ

אנחנו כאן בשבילך