חלקי חילוף פרארי

תוכן העניינים

פרארי קליפורניה T Ferrari California Tחלקי חילוף פרארי – פרארי היא חברת רכבים איטלקית שהחלה את דרכה בייצור מכונית ספורט. עם השנים היא החלה לייצר רכבים ספורטיביים שאינם בהכרח רכבי מרוץ. החל משנת 2012 החלו לייבוא את רכבי פרארי גם לישראל.

לרשימת חלקי חילוף לפרארי לחצו כאן.

למי הרכב מתאים ומה העלויות שלו

פרארי היא אחת מדגמי מכוניות היוקרה היקרות בעולם. מדובר בהשקעה של מיליוני שקלים. הייחודיות שלה היא במהירות. פרארי יכולה להגיע למהירות של 100 קמ"ש תוך שלוש שניות ולמהירות מרבית של 330 קמ"ש בסך הכול. לצערנו הכבישים בישראל לא מתאימים למהירויות שכאלה.

טיפולים

השקעתם סכום התחלתי מטורף, כמעט בערך של דירה פה בישראל, ועכשיו אתם צריכים להיכנס עם הרכב למוסך, אין דבר מעורר חששות יותר מזה. כאשר המחיר ההתחלתי של הרכב גבוה כמובן שגם מחירם של הטיפולים יהיה גבוה. במיוחד כשמדובר בחלקי חילוף.

חלקי חילוף פרארי הם חלקים יקרים מאוד בעיקר כאשר מדובר בחלקים מקוריים. בשביל להחליף חלק יש צורך בזמנה דרך היבואן הרשמי שמזמין מהחברה וההוצאות הן גבוהות. אבל לעיתים ניתן למצוא אופציות אחרות שיורידו את המחירים.

היכן ניתן לרכוש חלקי חילוף פרארי?

אחת הדרכים היעילות לרכוש חלק היום היא דרך האינטרנט במידה ואתם יודעים מה החלק שאתם צריכים. ישנה אפשרות להכניס את מק"ט החלק וכך לבדוק מה מחירו וכמובן לעשות השוואת מחירים בין חברה לחברה על מנת לדעת היכן הכי משתלם לכם לקנות.

האם ישנה דרך זולה יותר לרכוש חלקי חילוף?

חלקי חילוף פרארי אפשר לרכוש גם מחו"ל. כיום קיימות קבוצות רבות שעוזרות לבצע רכישה לא מהארץ. המחירים בחו"ל במקרים רבים יהיו זולים יותר אך כדאי לשים לב לעלויות המשלוח שלפעמים מקפיצות את המחיר בצורה משמעותית כך שיתכן שהרכישה בארץ תהיה זולה יותר.

מהן העלויות של חלקי חילוף פרארי?

אנו ב- Art Car, יודעים שטווח העלויות משתנה בין דגם לדגם של הרכב. בנוסף זה תלוי כמובן בחלק המתבקש. ישנם חלקים שהעלות שלהם תהיה נמוכה יותר וישנם חלקים שהעלות שלהם תהיה גבוהה מאוד. בכדי להוזיל את העלויות של חלקי החילוף ניתן לקנות חלק משומש או משוחזר במקום חלק חדש לגמרי מהיצרן.

האם כדאי להשקיע כסף ולקנות חלק חדש?

היתרונות של קניית חלק חדש הוא שחלק זה מיוצר על ידי היצרן המקורי של הרכב שיודע בדיוק מהם התנאים ליצירת החלק החדש. ברגע שהחלק מוחלף ברכב הוא מתאים לו בצורה מושלמת כך שלא יכולות להיווצר שום בעיות בגלל ההחלפה. בנוסף לכך, מכיוון שהחלק מקורי האחריות שהיצרן נותן עליו היא אחריות ארוכת טווח. החיסרון העיקרי והמשמעותי של רכישת חלקים מקוריים היא המחיר הגבוה מאוד שלהם.

סרטון בנושא חלקי חילוף פרארי

אנחנו כאן בשבילך