חלקי חילוף קורבט

תוכן העניינים

חלקי חילוף קורבטחלקי חילוף קורבט – קורבט היא מכונית ספורט אמריקאית מדגם שברולט.

אנו ב- Art Car, יודעים שהקורבט מיוצרת כבר שמונה עשורים, היא מצוידת במנוע חזק ומבנה מצוין. בנוסף, קורבט נחשבת לאחת מרכבי האספנים המבוקשות בעולם. גם לישראל מגיעות מידי שנה מספר של דגמי אספנות וניתן למצוא לרכבים אלו שוק קונים די גדול ומכובד.

הייחודיות של קורבט

לקורבט יש מנוע חזק מאוד המסוגל להגיע מאפס למאה בתוך שלוש שניות ואפילו טיפה פחות. מאז היא רק הלכה והתפתחה והמנוע שלה הלך והשתפר. היא הייתה הראשונה שהמציאה את בקרת זיהוי לחץ האוויר בגלגלים וכן את בקרת ה"שיגור"

חלקי חילוף קורבטותיקונים

כולנו מכירים את הסיטואציה הזאת שאנחנו מגיעים למוסך לתקן איזה חלק קטן ובסוף מבינים שהתיקון הרבה יותר גדול. כל פגישה שכזאת עם המוסכניק שלנו מוציאה אותה עם נזק כלכלי לא קטן.

כשאר מדובר גם בתיקון שכולל בתוכו החלפת חלקים המחיר יהפוך לגבוה אף יותר.

עכשיו תחשבו שיש לכם רכב יוקרתי מסוג קורבט. המחיר ההתחלתי שלו גבוה בכמה אלפי שקלים מרכב סטנדרטי מה שאומר שגם הטיפולים שלו יהיו יקרים יותר מכל רכב סטנדרטי, קל וחומר כאשר מדובר בחלקי חילוף.

כמובן שישנן דרכים להקל על העלויות ביניהן חלקי חילוף קורבט דמויי מקור או חלפים משומשים.

האם חייבים לרכוש את החלפים במוסך?

חלקי חילוף קורבט ניתן לרכוש היום באופן עצמאי.

גם בארץ דרך אתרי השייכים לחברות שונות, שם ניתן לעקוב אחר בעלויות של החלק ולבצע השוואת מחירים. בנוסף, ניתן להזמין חלקי חילוף גם מחו"ל דבר שלעיתים מוזיל את המחיר.

האם ניתן להתקין את החלפים באופן עצמאי?

כמובן שישנם חלפים אותם ניתן להרכיב באופן עצמאי במידה ויש לכם כמובן את הידע הנדרש לכך.

אך את רוב החלפים המשמעותיים יותר כמון מצבר או מנוע עדיף לתת לאיש מקצוע מיומן לעשות את זה עבורנו?

היכן מומלץ להתקין חלפים?

מומלץ להתקין חלקי חילוף לרכבי יוקרה, אך ורק במוסכים מורשים.

ישנם מוסכים מורשים הפרושים ברחבי הארץ המחזיקים אנשי צוות מיומנים ומקצועיים שכל ההתמחות שלהם היא טיפול ברכבים מהסוג הספציפי הזה.

אילו סוגי חלקים ניתן למצוא לקורבט?

כאשר אנו רוצים לרכוש חלקי חילוף לקורבט עומדות בפנינו כמה אפשרויות. האופציה הראשונה, המוכרת והבטוחה ביותר, כמו ברכישת חלקי חילוף לפורשה, היא כמובן לקנות חלקים מקוריים דרך היבואן הרשמי של הרכב שמבצע עבורכם הזמנה מהחברה. לרוב העלויות של חלפים אלו תהיה הגבוהה ביותר. אופציה נוספת היא לרכוש חלקים משומשים שהוצאו מרכב שכבר אינו פעיל וכעת ניתן להתקין אותם ברכב אחר. לרוב אפשרות זאת תהיה זולה יותר.

סרטון בנושא חלקי חילוף קורבט

אנחנו כאן בשבילך