7 0 1 7 0 4 8 - 4 0ווי גרירה


לא להגרר למקומות לא נכונים...


כאשר מחפשים להתקין ווי גרירה, יש לעשות זאת על ידי גורם מקצועי. אם פונים אל מתקין לא בטיחותי עלולים לגרום נזק לרכב, וכמובן שפעולת הגרירה עלולה להכשל.

מי מתקין ווי גרירה מקצועי? איך עושים את זה נכון? במאמר שלפנינו.

 


ווי גרירה ותחזוקה


על פי החוק, כל רכב שיש לו מנוע של 901 סמ"ק יכול להתקין ווי גרירה ברכבו (ישנם מספר דגמים יוצאי דופן). כדי להתקין ווי גרירה ברכב פונים אל חברה אמינה המתקינה אותם, עם תו תקן מתאים. גם אחרי ההתקנה לא הסתיים הסיפור - ווי גרירה זקוקים לתחזוקה שוטפת כדי להבטיח שימוש יעיל. לפני שמתכוננים לבצע גרירה נוספת, בודקים את שקע החשמל, לראות שהוא עדיין תקין ואין בו שום סיכון. המלצה נוספת וחשובה במהלך התחזוקה היא למרוח בשמן את הכדור כך הוא לא ישחק ויחזיק מעמד גם במהלך גרירה ארוכה.

אחרי שנעשה ברכב גרירה ממושכת יש לבדוק את הברגים שלא התרופפו וכי עדיין התקינות של ווי גרירה הם במיטבם.

 


כללים בהתקנת ווי גרירה


שימו לב כי בהתקנת ווי גרירה יש להקפיד על מספר נתונים:

  • כאשר פונים אל מתקין ווי גרירה חפשו את האשור של משרד התחבורה. רק מי שהוא מורשה מטעמה יכול לבצע את התפקיד עם אחריות מלאה.
  • ישנם דגמים שונים של ווי גרירה, ולכל רכב מתאים משהו אחר. לפני שמחליטים מה מתקינים בודקים שהוו נושא תו תקן של מכון התקנים. ווי גרירה לא בוחרים לפי מחיר אלא ברמת האיכות.
  • חשוב שיהיה בו שקע חשמלי עם 13 פינים.
  • לא להתקין את ווי הגרירה במקום בו תלויה הלוחית של רישוי הרכב. 

ישנם כללים נוספים בנושא של ווי גרירה. כמו: מה יהיה גודל כדור הריתום? מהו המרחק בין הקרקע לכדור עצמו? ועוד. אם מתקינים ווי גרירה בחברה טובה, כמו ארט-קאר אפשר להיות רגועים כי הם יעמדו בכל הכללים.

 


ווי גרירה לאזור הצפון


חברת ארט-קאר מתקינה בהצלחה ווי גרירה ובידינו נסיון רב בתחום. אנו נמצאים באזור הצפון ולכן השרות שלנו שם קצר וממוקד. חשוב להגיע אלינו עם הרכב כדי לקבל יעוץ טוב, כך נוכל להתאים לכם את ווי הגרירה הטובים ביותר ותצאו מרוצים מן השרות הנכון.

כנסו עכשיו לאתר שלנו, להשלמת מידע והזמנות...

 

   חדשות
מבצע......מבצע.......מבצע
לד לוגו לכל סוגי הרכבים
100 ש"ח
 

  צור קשר
 


 דוא”ל: p.artcar@hotmail.com   טלפון: 04-8407107   פקס: 04-8409439  , נייד: 052-3216551  נייד: 052-6521427 כתובת: שד’ ההסתדרות 146, מפרץ חיפה  
טואול הקמת אתרי אינטרנט