7 0 1 7 0 4 8 - 4 0


אביזרים לג'יפיםכל מה שג'יפים צריכים!

חברת ארט-קאר היא שם כולל לג'יפים ויודעת לספק להם את הצרכים המדויקים. אנחנו מבינים בג'יפים מצוינים ומסוגלים לאבזר אותם היטב כך שיסעו ללא הפרעה. חשוב לדאוג לתחזוקה נכונה של הג'יפ, לבדוק את הצמיגים ואת בולמי הזעזועים. כל זאת על מנת להנות מנסיעה טובה ונעימה ובאופן הכי בטוח.

 


אביזרים לג'יפים


הדברים הכי חשובים כאשר חושבים על אביזרים לרכב הם צמיגים, בולמי זעזועים ומגנים. חשוב לוודא כי מותקנים ברכב בולמי זעזועים מאיכות טובה, ואם לא יש צורך להחליף את המערכת כולה. זה חשוב כיון שהרכב אמור לנסוע על גבי סלעים ובמקומות לא סלולים, הצמיגים עלולים לההרס אם לא יהיו בולמי זעזועים טובים, שלא נדבר על ההרגשה הלא נעימה של הנוסעים כולם.

צמיגים טובים הם חלק נוסף שחשוב לתת עליו את הדעת. הם אמורים לשרוד בתנאים הקשים של הדרך, וגם להחזיק מעמד לאורך זמן. השוק מציע צמיגים שונים ומגוון גדול של אפשרויות, אבל הג'יפים צריכים את הצמיגים החזקים והכי איכותיים שיכול להיות.

  

אביזרים לג'יפים חזקים

כי ג'יפים הם כלי רכבי שטח שאמורים לנסוע במקומות קשים. מסיבה זו חשוב לדאוג להתקין בהם אביזרים איכותיים ומקצועיים בלבד, לא כל חובבני מתחיל מתאים לכך, ממש לא. אם יש צורך להתקין לו צמיגים חדשים, לבדוק את בולמי הזעזועים או למגן אותו קדמית אחורית, חשוב להגיע אל חברה אמינה שיש לה נסיון ואמינות בכל הנוגע אל אביזרים לג'יפים.

כי הג'יפ שלכם אמור לשרת אתכם בתנאי שטח קשים. ודאי לא תרצו להתקע אתו בדרך עם קושי להמשיך או עם פגיעה ממשית. זה לא רק איכות הנסיעה, אביזרים לג'יפים תקינים ואיכותיים הם גם בטיחות וגם חובה.

זה בדיוק מה שחברת ארט-קאר עושה.

 

לצפוניים שבינינו

אנשי הצפון בודאי ישמחו לדעת כי חברת ארט-קאר נמצאת בתחום שיפוטם. אנו מספקים אביזרים לג'יפים עם גישה ספציפית לכם במיוחד. כל מה שאתם צריכים על מנת להנות מנסיעה טובה של ג'יפים, תקינה ובטיחותית - תוכלו לקבל עכשיו בחברת ארט-קאר עם שרות מכל הלב.

אז...אל תשכחו את ארט-קאר, ושתהיה לכם נסיעה טובה!

 

 

  חדשות
מבצע......מבצע.......מבצע
לד לוגו לכל סוגי הרכבים
100 ש"ח
 

  צור קשר
 


 דוא”ל: p.artcar@hotmail.com   טלפון: 04-8407107   פקס: 04-8409439  , נייד: 052-3216551  נייד: 052-6521427 כתובת: שד’ ההסתדרות 146, מפרץ חיפה  
טואול הקמת אתרי אינטרנט