7 0 1 7 0 4 8 - 4 0

אבזור לג'יפים

מתכננים נסיעה עם ג'יפ? מישהו חייב לאבזר אותו...

כל מי שחושב על נסיעה עם ג'יפים מבין שצריך לאבזר אותו נכון. ג'יפים זקוקים לתחזוקה ולצמיגים טובים כדי שיוכלו למלא את היעוד של נסיעה טובה. חברת ארט קאר יודעת בדיוק מה פירושו של דבר אבזור לג'יפים, אם אתם חושבים על רכב כזה - קחו אותנו בחשבון.

 

אבזור לג'יפים

כל מי שרוכש רכב שטח וחושב לצאת אתו לטיולים או לנסיעות מיוחדות, עליו לדעת כי בסיום הרכישה הבסיסית זה עדיין לא סוף פסוק. הג'יפ זקוק לתחזוקה, לשיפוץ ולחלקי חילוף תואמים. לא כל חברה מספקת אבזור לג'יפים אלא רק המומחים.

 

מה כולל אבזור לג'יפים?

  • מגנים עשויים אלומיניום - מדובר במוצר חובה עבור ג'יפים שנוסעים אתם בשטחים קשים כדי שישרדו את מכשולי הדרך. חשוב לבדוק כי מגנים אלו עבים דיים והם לא דקים מדי. אחרת הם לא יבצעו את הפעולה הנכונה ולא ישמרו על הג'יפ ונוסעיו מפני פגיעות. אלומיניום הוא חומר חזק ועמיד בתנאי שיהיה עבה דיו.
  • בולמי זעזועים - כל ג'יפ מצויד עם בולמי זעזועים וזהו חלק חובה ברכב. חשוב לבדוק שבולמים אלה עובדים טוב ואכן ממלאים את המטרה הזו. לפעמים מתקינים יצרני הרכב חלקים זולים או קפיצים שינם מסוג משובח, רק בגלל מחירם הנמוך וכדאיות ההתקנה. בתור קונים פוטנציאליים עליכם לוודא שברכב מותקנים בולמי זעזועים משובחים שעובדים טוב.
  • גחון קדמי - חשוב מאד להתקין מגן בגחון הקדמי של הג'יפ כך שישמור על כל המערכת של ההיגוי והמנוע. אילו יפגעו סלעים בחלק הזה של הג'יפ - כל הנוסעים יהיו בסכנה. יש כאלה שמעדיפים למגן גם את צידי הדלתות מפני פגיעה אפשרית, וזה רצוי.
  • צמיגים - יש להשקיע בצמיגים חזקים מיוחדים לנסיעות שטח. בהתאם למטרת הג'יפ ובהתאם לסוג הרכב הספציפי.

 

אבזור לג'יפים בצפון

רצוי לבחור חברת אבזור לג'יפים בצפון, לכל מי שגר באזור ומתכונן להשתמש בג'יפ. כך יוכל בקלות להגיע אל השרות הנכון בלי לבזבז זמן יקר על נסיעות ועל טלטולי הגעה.

חברת ארט-קאר מתאימה בדיוק לצורך הזה. אנחנו משרתים את תושבי הצפון בנאמנות רבה ועומדים מאחורי כל מילה שלנו באחריות וביחס הוגן.

 

 

 

 

  חדשות
מבצע......מבצע.......מבצע
לד לוגו לכל סוגי הרכבים
100 ש"ח
 

  צור קשר
 


 דוא”ל: p.artcar@hotmail.com   טלפון: 04-8407107   פקס: 04-8409439  , נייד: 052-3216551  נייד: 052-6521427 כתובת: שד’ ההסתדרות 146, מפרץ חיפה  
טואול הקמת אתרי אינטרנט